Презентація Програми ЄС Еразмус+: Вища освіта та Молодь (9.02.2019, м. Житомир)


9 лютого 2019 р. в м. Житомир відбулась презентація Програми ЄС Еразмус+ з індивідуальних та організаційних можливостей у сфері вищої освіти та молоді. Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Презентацію відвідало близько 50-ти учасників, зокрема: представники студентських рад, працівники університетів, громадські та приватні організації, що зацікавлені у проектах з вищої освіти та молоді.

Менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні – Катерина ЖДАНОВА, провела загальну презентацію Програми ЄС Еразмус+, представивши ключові напрями у сферах вищої освіти, молоді та спорту. Спкер зосередила увагу на індивідуальних та організаційних можливостях в рамках Програми: участь та розробка проектів з мобільності (академічна та молодіжна), розбудова проектів співпраці між організаціями з ЄС та України, співпраця з Національною командою експертів з реформування вищої освіти та можливості проектів Жан Моне. 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ щодо організаційних та індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+ – завантажити

В кінці заходу учасники мало змогу індивідуально проконсультуватись та отримати вичерпні відповіді щодо приєднання до спільноти Еразмус+.

 

Інформація на сайті Житомирської міської ради – за посиланням.

Команда НЕО в УКраїні щиро дякую учасникам за активну участь!

Попередня Відеоматеріали про підготовку проектних заявок на конкурс Еразмус+ СПОРТ