Реанімаційний Пакет Реформ – круглий стіл

27 травня 2015 р. о 11.00 Реанімаційний Пакет Реформ провів круглий стіл на тему: КЛЮЧОВІ ЗАВДАННЯ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ, ЩО МАЮТЬ РЕАЛІЗУВАТИСЯ ПРОЕКТОМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ».

В заході взяли участь експерти, представники державних інституцій та громадських організацій, що задіяні у законотворчій діяльності щодо підготовки проекту Закону України «Про освіту» з метою: узгодження концептуальних позицій реформи освіти та надання суспільству відповідей про можливості та ризики законодавчих ініціатив.

Захід організовує громадська ініціатива Реанімаційний Пакет Реформ.
Основними завданнями заходу було обговорення концептуальних засад реформи освіти, пов’язаних із правовими, організаційними та фінансовими засобами, що мають бути визначені новим Законом України «Про освіту».
Від Національного Еразмус+ офісу в Україні і Національної команди експертів (проект ЄС) в робочій групі беруть участь Жанна Таланова і Юрій Рашкевич.

Матеріали Національної команди: http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here.html

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефонами: +38 067 40120 48, +38 067 4431537, а також електронною поштою: secretariatrpr@googlegroups.com, albina_kiev@i.ua

Попередня Можливості співпраці з Австрійськими університетами