Регіональна дискусія «Волинь: від відновлення до розвитку в умовах війни та повоєнний період» (18-19.12.2023 р., онлайн)

18-19 грудня 2023 р., команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналася до  регіональної дискусії «Волинь: від відновлення до розвитку в умовах війни та повоєнний період», що відбулася у Луцьку у рамках впровадження проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що реалізується “Програма розвитку ООН в Україні” за підтримки Уряду Швеції.

Мета події: посилити діалог між органами місцевого самоврядування, органами регіональної влади, бізнесом та громадянським суспільством в контексті пріоритетів стратегічного сталого розвитку в умовах війни, вирішення проблем, подолання перешкод та викликів, які спричинені війною, а також напрацювати концептуальне бачення пріоритетних напрямків та проєктів регіонального розвитку Волинської області. 

Партнером зустрічі стала Агенція регіонального розвитку Волині.

Керівник Програми розвитку регіонів ПРООН в Україні, Мустафа САІТ-АМЕТОВ на початку зустрічі задекларував подальшу співпрацю із стейкхолдерами Волинського краю та наголосив на формуванні якісних та сталих міжсекторальних партнерств, що матимуть продовження в якісних проєктах розвитку.

В форматі живого спілкування керівники волинських громад та органів державної влади, депутати усіх рівнів, представники бізнесу, керівники освітніх, медичних та культурних установ, очільники державних структур і фахівці у різних сферах спільно напрацьовують пріоритети регіонального розвитку.

Під час панельної дискусії: Роль та місце програм та конкурсів ЄС в підготовці та реалізації проектів регіонального розвитку Волині Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні презентувала можливості для участі в конкурсах Програми ЄС та надала інформацію про профінансовані проєкти для синергії та співпраці.

Захід тривав два дні та передбачав у своїй програмі дискусійне обговорення, обмін досвідом та практичне напрацювання проєктів і пропозицій.

Зокрема, для конкретизації поставлених завдань, усі працювали відповідно до своєї компетенції у тематичних групах: «Інноваційна Волинь», «Відкрита Волинь», «Ділова Волинь», «Освічена Волинь», «Здорова Волинь», «Волинь на карті світу».

Дякуємо всім учасникам заходу за продуктивно проведений час, конструктивну комунікацію, подані пропозиції та ідеї, які стануть підґрунтям для посилення співпраці між владою, бізнесом, медичною, освітньою, інноваційною сферами, громадами.

 

Підготовлено з використанням матеріалів Агенції регіонального розвитку Волині.

Попередня ITeachers Meet-Up: «Дуальна освіта: кращі практики та виклики впровадження» (21.12.2023 ...