Регіональний Інфодень Еразмус+ для ЗВО Дніпропетровської області в НТУ “Дніпровська політехніка” (02.05.2024 р., м. Дніпро)

2 травня 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провела регіональний Інфодень Еразмус+ для ЗВО Дніпропетровської області в НТУ “Дніпровська політехніка”.

Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні під час заходу презентувала можливості Програми ЄС Еразмус+ для українських ЗВО та надала вичерпну інформацію, починаючи від процесу підготовки нового проєкту та закінчуючи дисемінацією результатів.

Олександр АЗЮКОВСЬКИЙ, ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» привітав учасників заходу, а команда університету у складі з Артема ПАВЛИЧЕНКО, Миколи ТРЕГУБА та Катерини ПРЯЖНИКОВОЇ поділилась:

  • результатами міжнародної діяльності у 2022/2023 років;
  • досвідом реалізації проєкту Еразмус+ розвиток потенціалу вищої освіти на прикладі проєкту Еразмус+ EMINReM «Магістерська програма з еко-гірництва та інноваційного управління природними ресурсами»;
  • досвідом адміністрування проєктів та мотивації університетських команд.

Під час заходу обговорювалися можливості міжнародного академічного співробітництва та вдосконалення навичок управління міжнародними проєктами, можливості програми Еразмус+ для ЗВО Дніпропетровщини, організаційні питання участі ЗВО у міжнародних проєктах та презентація успішних кейсів Дніпровської політехніки. Наприкінці зустрічі відбулася QA-сесія зі спікерами заходу.

Презентація «Програма ЄС Еразмус+ як інструмент трансформації українських закладів освіти» спікерки — завантажити.

Попередня Презентація Програми ЄС Еразмус+ "Запорізький регіон на мапі Erasmus+: зустріч ...