Семінар «Можливості програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів» (15.12.16, м. Вінниця)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), спільно із Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського провели 15 грудня 2016 р. семінар «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для вищих навчальних закладів та студентів, випускників, викладачів».

Семінар щодо можливостей в рамках Програми Еразмус+ складався з двох сесій:
•  для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці;
• для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних можливостей отримання стипендій на навчання, стажування, підвищення кваліфікацій.

Захід відвідало більше 60 учасників, серед яких були студенти, викладачі, адміністративний персонал вищих навчальних закладів м. Вінниці, науково-дослідних установ, громадських організацій, роботодавців та інших осіб, зацікавлених у модернізації вищої освіти.

Під час Інформаційного семінару було представлено Програму ЕРАЗМУС+ та її основні компоненти у сфері вищої освіти: КА1 – Навчальна мобільність, КА2 – «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), напрям Жан Моне – проекти, спрямовані на активізацію євроінтеграційного дискурсу та поширення ідей Об’єднаної Європи; обговорено правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми; проведено семінар щодо рекомендацій з підготовки проектних заявок. А також, всі учасники заходу довідались про свої індивідуальні можливості у межах відкритих конкурсів Еразмус+ з кредитної мобільності та навчання за спільними магістерськими / докторськими (PhD) програмами.

Матеріали заходів:
Erasmus+_general
Participant_portal_mainsteps_15.09
KA2_CBHE_15_09_2016
KA1_Erasmus+ International academic mobilities for HEIS_15.09
KA1_AcademicMobilities_students_staff_16.09
Jean_Monnet_15.09.16

 

Попередня Міжнародний семінар з інституційних досліджень та якості освіти в ХНЕУ ...