Семінар Національного експерта Еразмус+ (HERE team) «Інтернаціоналізація вищої освіти: поєднуємо глобальне та локальне» (30.03.21 р., он-лайн)


Національний Еразмус+ офіс в Україні в межах серії вебінарів від Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) Програми ЄС Еразмус+ 30 березня 2021 р. провели семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти: поєднуємо глобальне та локальне». Спікером заходу з багаторічним досвідом практичної та дослідницької роботи в галузі інтернаціоналізації вищої освіти виступила Ірина СІКОРСЬКА, керівник відділу міжнародних зв’язків Донецького державного університету управління, Національний експерт з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ (HERE team), Голова Правління Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції.

У Zoom взяли участь понад 90 співробітників структурних підрозділів, відповідальних за міжнародну співпрацю, академічну мобільність, реалізацію освітнього процесу, забезпечення якості, а також викладачі, аспіранти та студенти, а Facebook трансляція охопила близько 3 000 переглядів.

У вітальному слові до учасників звернулась Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС), яка звернула увагу учаснкиів на нову Програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр., наголосивши на можливостях співпраці саме для українських організацій. Спікер засередила увагу на нововведеннях та особливостях, які будуть відкриватись для ЗВО України та інших організацій вже з цього конкурсного року. 

Ірина СІКОРСЬКА у своїй презентації зосередила увагу на своєму досвіді та практичних рекомендаціях щодо впровадження та розширення можливостей задля інтернаціоналізації. Під час семінару були обговорені такі питання: сучасні тренди інтернаціоналізації вищої освіти: що нового на порядку денному; успішні та провальні рішення щодо інтернаціоналізації у 2020 році; норми, цінності, переконання: якими є тенденції інтернаціоналізації в Україні; подолання викликів інтернаціоналізації під час пандемії.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ та КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

Дякуємо всім за участь!

 

Попередня Програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр. відкрито, конкурси 2021 р. ...