Семінарі «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+» (м.Одеса) (23.06.16)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), спільно із Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського провели 23 червня 2016 р. семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках Програми ЄС Еразмус+».

Семінар щодо можливостей академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ складались дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних можливостей, отримання стипендій на навчання, стажування, підвищення кваліфікацій.

Цільова аудиторія: студенти, випускники, викладачі вищих навчальних закладів, представники адміністративного персоналу.

Місце проведення: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 36, читальна зала бібліотеки

Контактна особа: Олександр Гохман, координатор міжнародних проектів та програм ПНПУ імені К. Д. Ушинського, +38 (096) 727 42 42

Час проведення: 13:00 – 15:00

13:00-14:00 – для викладачів та представників адміністративного персоналу ВНЗ, щодо створення та реалізації проектів з кредитної мобільності в рамках Програми Еразмус+ напрям КА1;
14:00-15:00 – для студентів (бакалавр, магістр, аспірант), випускників, викладачів та адміністративного персоналу, що зацікавлені в можливостях академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (Кредитна мобільність, Ступенева мобільність).

Попередня Оцінювання проектних заявок CBHE завершено - триває підписання Грантових угод