Щодо моніторингу проєктів МТД – Програми ЄС Еразмус+ (подання до 10.07.2024)

Нагадуємо, що відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 153 (зі змінами) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» (далі – Порядок), учасники реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги, визначені як реципієнти, зобов’язані надсилати до бенефіціара звітні документи про стан впровадження проєктів.

На виконання пункту 25 Порядку для забезпечення поточного моніторингу проєктів просимо подати МОН до 10 липня 2024 року:

  • результати піврічного моніторингу проєкту (програми), складені за формою згідно з додатком 3 до Порядку, завізовані відповідальною особою та підписані керівником реципієнта (додається);
  • копії протоколів засідань наглядових рад та експертних груп, що утворюються для супроводження діяльності за проєктом (програмою), якщо це передбачено проєктом (програмою).

Крім того, просимо також обов’язково надіслати копії звітних документів (у форматі PDF та MS WORD) на електронну адресу: itamesu2023@gmail.com.

Попередня Тренінг у межах програми THEA Ukraine X в Кам’янець-Подільському національному ...