Щорічна зустріч Мереж ЄС в Україні (23.11.20, он-лайн)

имсПредставництво ЄС в Україні 23-24 листопада 2020 р. провели щорічний Форум Мереж ЄС у форматі он-лайн, зібравши понад 70 представників з різних регіонів України.

Перед учасниками виступили поважні спікери та експерти: Й.В. Матті МААСІКАС, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні; Вікторія ДАВИДОВА, Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні; Марина ПОТАПЕНКО, заступник Міністра молоді та спорту України; Рімма Ель ДЖУВЕЙДІ, Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України; Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного офісу Еразмус+ в Україні.

Захід складався з 2-ох робочих днів. Під час 1 частини учасники дізнались про:

  • основні результати проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» у 2020 році;
  • підходи до планування діяльності у 2021 році;
  • новий цикл Програми Еразмус+ на 2021-2027 роки.

В межах презентації Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА розповіла про структуру Програми ЄС Еразмус+, основні досягнення для України, а також презентувала можливості нової генерації Програми на 2021-2027 роки.

Під час 2-ої частини заходів учасники взяли участь у тренінгу з цифрових навичок та цифрової безпеки, з викликів дезінформації та засобів інформаційного захисту, та з комунікацій. Також учасники змогли у форматі он-лайн презентувати кращі практики в Європейських інформаційних центрах, Євроклубах та серед Team Europe Ukraine.

Якщо Ви зацікавлені у можливостях у своєму місті, радимо переглянути базу мереж ЄС в Україні та календар подій за посиланням: http://euroquiz.org.ua/

Додатково: Форум мереж ЄС відбувається в рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», який є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».

Попередня Участь у Міжнародному форумі «Креативна Україна» від Міністерства культури та ...