Стипендіальна програма Natolin для молодих фахівців з України, Молдови та Грузії

Стипендіальна програма Natolin фінансується ЄС та Міністерством закордонних справ Литовської Республіки в рамках проєкту EU4YOUTH – Phase III Youth Employment, and Entrepreneurship programme Scholarship Scheme for Eastern Partners at the College of Europe in Natolin (“EU4Youth-Natolin4EaP”, грантова угода укладена у 2021 році).

Стипендіальна програма Natolin – це нова 8-місячна програма професійного розвитку без отримання наукового ступеня, яка може сприяти розвитку професійних навичок, підвищенню шансів на працевлаштування молодих фахівців та їхньому особистісному розвитку і, зрештою, відкриває доступ до різних поглядів та обміну знаннями, залучаючи, за можливості, молодих людей з меншими можливостями.

Водночас вона покликана посилити зусилля Європейського Союзу з підтримки України, Молдови та Грузії, які вже отримали статус кандидата на вступ до ЄС. Програма є ідеальною платформою для молодих спеціалістів, які прагнуть зробити свій внесок у прогрес своїх країн шляхом розбудови людського капіталу.

Пропозиція стипендіальної програми Natolin включає в себе:

  • 8-місячна програма, що не передбачає здобуття наукового ступеня, професійна та орієнтована на працевлаштування для молодих людей з України, Молдови та Грузії, розроблена для осіб, які мають стійкий освітній та професійний інтерес до європейських справ; програма буде розділена на два етапи та підтримуватиметься відданими наставниками:
    • модулі на основі знань та навичок у традиційному, змішаному та електронному форматах навчання;
    • та стажування/тренінг у віртуальному або змішаному форматі для отримання практичних навичок у спеціалізованому професійному середовищі;
  • Фінансова підтримка для всіх допущених учасників у вигляді цільових стипендій.

Дізнайтеся більше про програму Natolin за посиланням.

Попередня Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та ...