Тренінг щодо можливостей Еразмус+ ICM та віртуальних обмінів для працівників відділу з міжнародної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (21.03.2024 р., м. Тернопіль)

21 березня 2024 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні провели тренінг щодо можливостей Програми ЄС Еразмус+ для працівників та команди відділу з міжнародної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У зустрічі взяли участь 5 представників команди відділу з міжнародної діяльності, які зацікавлені у розбудові нових партнерств задля реалізації спільних проєктів з академічної та віртуальної мобільності.

Катерина ЖДАНОВА, менеджерка НЕО в Україні, провела презентацію щодо можливостей Програми Еразмус+ у сфера освіти, зокрема вищої. Спікер презентувала Програму ЄС Еразмус+, ключові сфери, напрями та пріоритети, присвятивши увагу новим конкурсам з розвитку потенціалу молоді та спорту.

Додатково, під час заходу спікер представила структуру інституційної координації Програми, особливості Еразмус+ на час воєнного стану в Україні, а також зосередила увагу на діяльності IRO на ключових порталах Програми (FTOP та E+&ESC) щодо доступу до профілів, валідації акаунтів та роботою із системою для проєктів-переможців (підписання Декларації доброчесності).

Під час зустрічі учасники мали змогу обговорити важливі питання та отримати поради та рекомендації щодо посилення діяльності ЗВО в межах Програми ЄС Еразмус+ на майбутні конкурси.

Попередня Cтартова зустріч проєкту Erasmus+ CBHE "Re-Direction" (21.03.2024 р., онлайн/офлайн)