Тренінгова скайп-сесія «Рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне» (05.02.19, Київ – Тернопіль)


5 лютого 2019 р. відбулася тренінгова скайп-сесія «Рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне». Захід було проведено спільно з відділом міжнародних звʼязків за сприяння та підтримки проректора з міжнародної діяльності Тернопільського національного економічного університету на запит викладачів та науковців університету.

У скайп-сесії взяли участь 16 викладачів, науковців та працівників Тернопільського національного економічного університету.

У своєму виступі менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро КРАЙНІК розповів про напрям Жан Моне, ключові аспекти та деталі підготовки проектних пропозицій за напрямом, зосередив увагу учасників на питаннях завантаження аплікаційної електронної форми та обов’язкових додатків, а також звернув увагу на питання, що стосуються мінімальних технічних критеріїв підготовки заявок та принципів оцінювання пропозицій. Присутні на заході ставили запитання, на які отримали розгорнуті відповіді.

Інформація про подію на сайті Тернопільського національного економічного університету: http://www.tneu.edu.ua/news/14950-vdbulasja-trenngova-skajp-sesja-rekomendacyi-z-pdgotovki-proektnih-zajavok-za-naprjamom-programi-yes-erazmus-zhan-mone.html

Корисні посилання: Про конкурси програми ЄС Еразмус+ 2019 року та Матеріали Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 5-9.11.2018 р.

Деталі щодо напряму Жан Моне за посиланням: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/jean-monnet-activities-2019_en 

Попередня Зустріч Національних Еразмус+ офісів та Національних Еразмус+ Агентств (30.01.19, м. ...