UAScience.Reload запрошує до участі в опитуванні українських науковців

Команда ініціативи UAScience.Reload запрошує прийняти участь у третій, завершальній хвилі опитування українських науковців під час війни, що проводиться разом із ініціативою Science at Risk.

Перші дві хвилі опитування вже охопили більше 3500 науковців і надали важливу інформацію щодо основних потреб і реальної ситуації, що склалася в перших місяцях війни та восени 2022 року під час критичних бомбардувань України. Ці результати стали основою для запитів про створення програм допомоги українським науковцям з боку таких організацій, як Simons Foundation, DAAD та Посольство США в Україні. Вони також отримали відгук на тематичних конференціях “European response to the crisis facing Ukrainian students, scholars, and scientists” та знайшли відображення у засобах масової інформації, таких як “Куншт”, “Дзеркало тижня” та “Science|Business”, а також у наукових дослідженнях. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у цих опитуваннях.

Наразі проводиться завершальне опитування з метою отримання більш детальної інформації зокрема про психологічний стан та здоров’я науковців під час війни. Це дозволить нам активніше просувати ідею необхідності ефективної допомоги для більшої кількості науковців серед ключових стейкхолдерів в Україні та на міжнародному рівні.

Опитування є анонімним, і його результати будуть використані виключно у загальному контексті. Ваша участь вимагатиме до 15 хвилин. Результати перших хвиль опитування можна переглянути на веб-сайті UAScience.Reload (контактна інформація проєкту наведена в кінці анкети).

Посилання на анкету: https://uasciencereload.limesurvey.net/965493?lang=en

За більш детальної інформацію, прохання звертатись до координаторів опитування за адресою: anastasiia.a.lutsenko@gmail.com (Анастасія Луценко). 

Щиро дякуємо за співпрацю!

Попередня IV міжнародний воркшоп «Дисциплінарні виклики у сфері європейської інтеграції: досвід ...