Участь у міжнародній конференції «Інтернаціоналізація вищої освіти – досвід проєкту THEA Ukraine: розширення перспектив для українських ЗВО» (28.09.2021, он-лайн)

Міжнародна конференція «Інтернаціоналізація вищої освіти – досвід проєкту THEA Ukraine: розширення перспектив для українських ЗВО».

Захід організований СумДУ спільно з Університетом прикладних наук м. Мюнстер (Німеччина) у рамках проєкту «THEA Ukraine: Підвищення кваліфікації для управлінського персоналу закладів вищої освіти в Україні за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD».

У роботі конференції взяли участь провідні німецькі та українські експерти з питань інтернаціоналізації вищої освіти та науки, учасники проєкту «THEA Ukraine», представники майже 100 університетів України та Німеччини.

Учасники конференції ознайомились з результатами та напрацюваннями проєкту «THEA Ukraine», обговорили перспективи інтернаціоналізації Європейського простору вищої освіти, поділилися кращими практиками німецьких та українських університетів щодо організації успішного міжнародного співробітництва. Представники СумДУ презентували власні напрацювання і досвід практичного впровадження розробок проєкту. Зокрема, начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин КИРИЧЕНКО поділився результатами реалізації спільного проєкту СумДУ з Університетом прикладних наук м. Мюнстер, що тривав три роки і був спрямований на підвищення кваліфікації управлінського персоналу, який займається питаннями інтернаціоналізації.

Координатор Національного Еразмус+ офісу Світлана ШИТІКОВА долучилась до заходу із презентацією щодо нової Програми ЄС Еразмус+, системи вищої та професійної освіти в Україні, а також результатах участі України у Програмі за 2014-2020 рр.

Даний захід відкрив перспективи подальшого співробітництва ЗВО України з німецькими та українськими партнерами щодо підготовки спільних грантових проєктів в рамках потужних міжнародних програм, що фінансуються Німеччиною та ЄС.

Презентація С. ШИТІКОВОЇ

Підготовлено з використанням матеріалів.

 

Попередня Участь у Форумі якості вищої медичної освіти (23.09.2021, м. Київ)