Участь у заході в межах проєкту Жан Моне “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління” (29.01.2021, on-line)

29 січня 2021 року узято участь у заході «Учнівське самоврядування. Як створити успішний проєкт».

Захід відбувся у межах проєкту ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне Модуль «Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління» (620067-EPP-1-2020-1-UA–EPPJMO–MODULE).

Організатором заходу виступив Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Партнерами заходу стали обласні державні адміністрації, міські ради, представники бізнесу, інститути громадянського суспільства (Громадська організація «Розвиток громад Харківщини», Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації»).

До он-лайн заходу долучились більше 440 потенційних учасників з 90 шкіл Харкова.

Представник НЕО в Україні Петро Крайнік долучився до інформаційної зустрічі із вітальним словом, у якому поінформував про можливості нової Програми Еразмус та висвітлив відкриті можливості для молоді та школярів.

Проєкт спрямований на сприяння:

  • залученню молоді до публічного управління, створення вільного інформаційного простору їх комунікації з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та освітнім середовищем;
  • поширення європейського досвіду розвитку інституту самоврядування;
  • усвідомлення європейських стандартів розвитку демократичного суспільства;
  • формування навиків комунікації для залучення партнерів до участі у проектах;
  • формування активної громадської позиції, позитивного мислення;
  • набуття здібностей розробляти, презентувати та просувати власні проєкти для залучення грантових коштів ЄС.

Етапи заходу:
29.01.2021 року – інформаційна зустріч;
08.02.2021 року – презентація проєктів та визначення переможців. Проєкти планується розташувати в Instagram для голосування.

Попередня Участь у EACEA Grantholders meeting (25-29.01.2021, on-line)