Участь у заході в межах проєкту Жан Моне “Транспортна політика ЄС” (19.02.2021, он-лайн)


19 лютого 2021 року відбулася презентація Модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ», що реалізується командою факультету Транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету.

У зустрічі узяли участь понад 100 студентів та викладачів факультету.

Учасників зустрічі привітали Юлія БУЛГАКОВА, начальник відділу міжнародних зв’язків НАУ; Маргарита БУГЕРА, керівник сектору академічної мобільності НАУ; Тетяна МОСТЕНСЬКА, декан факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

Проєктна команда представила зміст проекту модуля «Транспортна політика ЄС», а також тренінгу «Стратегії транспортної політики ЄС». Спікери особливу увагу привернули до нових можливостей, які надає проект студентам, щодо здобуття нових компетентностей необхідних у їх майбутньому професійному житті.

Представник НЕО в Україні Петро КРАЙНІК долучився до заходу та звернув увагу на вимоги до реалізації проєктів Еразмус+, зокрема щодо правил візуалізації та поширення інформації про напрацьовані результати і проведені заходи в рамках проєктів, на міжпроєктну комунікацію, співпрацю та синергію з проектами Еразмус+, Темпус, які не лише посилюють реалізацію кожного з проєктів, але й можуть вплинути на створення незапланованих заходів та результатів, запобігти дублюванню та використовувати ресурси і можливості значно ефективніше. Особливу увагу спікер приділив забезпеченню якості розроблених матеріалів, їх сучасності та інноваційності, а також використанню європейського досвіду та запровадження положень Закону України «Про вищу освіту» й інструментів Болонського процесу. Петро КРАЙНІК висловив сподівання, що проєкт сприятиме поширенню національного та європейського досвіду в сфері освіти в Україні, формуванню та використанню нових можливостей в умовах викликів сучасного суспільства та наслідків, що виникли в період COVID-19 та зауважив, що незабаром буде оголошений новий конкурс за напрямом Жан Моне, і запросив до участі.

Інформація на сайті організаторів 

Попередня Вітаємо команду проєкту розвитку потенціалу вищої освіти Utterly з офіційним ...