Участь в “День кар’єри ЄС” (28.04.21, он-лайн)


28 квітня  2021 р. в м. Умань Представництвом Європейського Союзу в Україні та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини за підтримки Національного Еразмус-офісу в Україні було проведено День кар’єри ЄС. Мета заходу – поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді Умані та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу присутні мали змогу дізнатися щодо світових/європейських трендів в питаннях професійних компетентностей; щодо задоволення попиту роботодавців у кваліфікованих кадрах; щодо можливостей навчання та стажування не лише в приватному секторі, а й на державній службі.

В рамках заходу також було проведено презентацію можливостей для студентів, випускників, працівників ЗВО та інших організацій в рамках Програми ЄС Еразмус+. Менеджер НЕО в Україні Катерина Жданова зосередила свою увагу на ключових аспектах успішної участі в конкурсах з отримання грантів на обміни на навчання та практику, стажування і викладання, а також стипендії спільних магістерських програм Еразмус Мундус.  Учасники отримали чіткі рекомендації та покрокові інструкції щодо участі в конкурсах та підготовки документів для досягнення результатів!

ВІДЕО заходу за посиланням

Дякуємо всім учасникам за участь!

Попередня Вебінари для закладів професійної освіти щодо участі в Програмі ЄС ...