Важливо для команд, які планують брати участь в конкурсах Еразмус+ у сферах молоді та спорту 2024 р.

Шановні Еразмусівці!

З метою активного пошуку партнерів для написання спільних проєктів Еразмус+ у сферах молоді та спорту на конкурси 2024 р., просимо внести детальну інформацію про організацію та опис ідей для проєктів за різними конкурсами з мобільності та проєктів співпраці в Erasmus+ Youth&Sport Database of Ukrainian and EU organisations interested in cooperation within calls 2024.

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні з 23 по 30 січня 2024 р. буде знаходитись у відрядженні в м. Брюссель та відвідає ряд зустрічей з Національними Агентствами Еразмус+, а також долучиться офлайн до Інформаційного дня Еразмус+ 2024: Спорт. Дана База контактів українських організацій, які планують брати участь в Еразмус+ у сферах молоді та спорту в конкурсах 2024 р., допоможе нашій команді розповсюдити інформацію про Ваші контакти та ідеї задля швидкого та результативного пошуку партнерів.

Звертаємо увагу, що дана База буде у відкритому доступі на постійній основі як для українських, так і європейських організацій, що працюють у сферах молоді та спорту.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92 (тільки Telegram, WhatsApp на час відрядження з 22-31 січня 2024).

І наостанок: радимо обов’язково ознайомитись з коротким описом можливостей у сфері молоді та спорту на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

 

Працюємо далі разом! 

Віримо в Україну,  кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #ErasmusYouth #ErasmusSport

 

Попередня Reminder!!! EMaCS: SHAPING SUSTAINABLE AND HUMAN-CENTRIC COMPUTING FUTURES (January 29, ...