Вебінар «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+» (07.07.21 р., он-лайн)


7 липня 2021 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України запрошують на вебінар «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+». Захід організовано за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (ЕАСЕА) та Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з Ресурсним центром SALTO – Youth, Інформаційним центром Еразмус+ молодь і Європейського корпусу солідарності в Україні, Eurodesk – Україна та ESN – Kyiv.

Що? Вебінар «Посилення національного впливу проєктів у сфері молоді Програми ЄС Еразмус+».

Коли? 7 липня 2021 р. у форматі он-лайн.

Де? На платформі ZOOM.

Цільова аудиторія: Міністерство молоді та спорту України, Національна молодіжна рада України, команди проєктів; молодіжні організації; заклади освіти; державні, громадські та неурядові організації; підприємства, академічні, професійні, студентські об’єднання та асоціації, які працюють у сфері молоді.

ПРОГРАМА заходу за посиланням.

Мова заходу: українська.

Реєстрація обов’язкова. Форми для участі будуть відкриті до 12:00 6 липня 2021 р. Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказану е-пошту до 15:00 6 липня 2021 р.

Контактна особа щодо участі у заході: Катерина Жданова, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні, +38 093 773 43 92.

До зустрічі в он-лайн просторі!

Попередня Участь у слуханнях у Комітеті Верховної Ради України з питань ...