Вебінар щодо можливостей Еразмус+для працівників міжнародного відділу та викладачів Державного університету економіки і технологій та фахових коледжів «Інтернаціоналізація та впровадження проєктів з міжнародної кредитної мобільності» (09.11.23 р.,онлайн)

9 листопада 2023 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні долучились до вебінару для команди відділу з міжнародної співпраці та викладачів Державного університету економіки і технологій та фахових коледжів провели презентацію з можливостей Програми ЄС Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту. До вебінару приєдналось близько 115 учасників представників університету, які зацікавлені у нових можливостях співпраці з європейськими колегами в межах Еразмус+.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр., ключові напрями та пріоритети, перші кроки по роботі на порталах Програми, тощо. Спікер зосередила увагу на інституційній підготовці до нових конкурсів щодо створення мережі ініціативних груп для подання проєктних заявок за всіма напрямами з мобільності, проєктів співпраці та Жан Моне. Особливу увагу було приділено можливостям проєктів з міжнародної кредитної мобільності як початковим крокам для встановлення ефективних міжнародних зв’язків та подальшого залучення у більші міжнародні проєкти.

Учасники обговорили роботу з порталом НЕО, оглянули Programme Guide та перейшли до порталів для пошуку конкурсних програм. Зокрема, спікер наголосила на додаткових інструментах з пошуку партнерів та підготовці проєктних пропозицій.

Попередня Презентація проєкту «Європейська інтеграція та Україна: історична пам’ять та міграційні ...