Вебінар щодо можливостей Еразмус+ в межах школи Genesis для ЗВО України (04.12.23 р., м. Київ)

4 грудня  2023 року команда Національного Еразмус+ офісу в Україні долучились до вебінару «Програма ЄС Еразмус+: можливості у сферах освіти, молоді та спорту для України» в межах школи Genesis для ЗВО України. До вебінару приєдналось близько 205 учасників представників університетів з різних областей України, які зацікавлені у нових можливостях співпраці з європейськими колегами в межах Еразмус+.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр., ключові напрями та пріоритети, перші кроки по роботі на порталах Програми, тощо. Спікер зосередила увагу на інституційній підготовці до нових конкурсів щодо створення мережі ініціативних груп для подання проєктних заявок за всіма напрямами з мобільності, проєктів співпраці та Жан Моне.

Учасники обговорили роботу з порталом НЕО, оглянули Programme Guide та перейшли до порталів для пошуку конкурсних програм. Зокрема, спікер наголосила на додаткових інструментах з пошуку партнерів та підготовці проєктних пропозицій.

Попередня Science with and for Society in European Universities Alliances: Cross-Alliances ...