Вебінар спільно з ESN та УАС “Освітні можливості для #ErasmusGeneration”: Ужгород, Львів, Івано-Франківськ (07.05.2024 р., онлайн)

7 травня 2024 р. відбувся вебінар  “Освітні можливості для #ErasmusGeneration”: Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, який був спільно проведений НЕО в Україні, УАС та  ESN Ukraine.

До участі у заході долучились близько 15 представників молоді та студентства.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ для активної молоді. Спікер представила індивідуальні можливості для студентів та працівників закладів освіти та нововведення Програми для українців на час війни. Також було презентовано додаткові освітні можливості від різних держав ЄС на підтримки активної молоді України.

Під час презентації було надано чіткі рекомендації щодо пошуку можливостей, особливостей обмінів, вимог до учасників, підготовки пакету документів та очікуваних результатів обмінів та навчання за спільними магістерськими програмами Еразмус Мундус. Після презентації спікер представила можливості молодіжних обмінів та участь у волонтерських проєктах як додаткові можливості Еразмус+ на літній період.

Наприкінці заходу учасники поспілкувались зі студентами, які поділились історіями як потрапити на програму обміну Еразмус+, який досвід отримали, та як власне наважились взяти участь.

Попередня Університет митної справи та фінансів активізує участь в Програмі ЄС ...