Відеозапис інфосесії у сфері освіти: пріоритети Програми ЄС Еразмус+ 2022 (01.12.2021р.)

Шановні партнери!

Щиро дякуємо кожному хто долучився до нас 1 грудня 2021 р. до он-лайн Інформаційної сесії спільно з Представництвом ЄС в Україні, Європейським виконавчим агентством з питань освіти і культури та Міністерством освіти і науки України щодо пріоритетів підготовки проєктів у сфері освіти і участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+: проєкти академічної (кредитної) мобільності, співпраця між організаціями та інституціями і Жан Моне: Міжнародна мобільність, Віртуальні обміни, Спільні магістерські програми Еразмус Мундус, Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти (CBHE) та професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти – VET (CBVET), Альянси Європейських університетів, Альянси задля інновацій для ЗВО і VET, Центри професійної майстерності VET, Партнерства співпраці у сфері шкільної освіти, VET, вищої освіти та освіти дорослих та Жан Моне.

ВІДЕОЗАПИС заходу за посиланням.

Для кого? Заклади освіти: шкільної освіти, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти , вищої освіти та освіти дорослих й інші організації, що працюють у цих сферах.

Конкурси Програми ЄС Еразмус+ 2022 р. вже оголошено, детальніше – за посиланням тут.

 • Керівництво до Програми –  Programme Guide 2022 (in the Erasmus+ Website)
 • Про міжнародний вимір Програми: international dimension 2022 (Увага – у файлі для України НЕ відкриті тільки Розвиток потенціалу молоді та спорту)
 • Таблиця за сферами – Open opportunities for Cooperation with Ukraine – Useful for International Partners: Opportunities for Ukraine under Erasmus+ 2021-2027 (December 1, 2021, English version)
 • Таблиця за сферами – відкриті можливості для України – українською мовою: Erasmus+ 2021-2027 можливості участі України
 • Зміст Керівництва до Програми з перекладом укр.мовою, пріоритети, дедлайни та рекомендації НЕО в Україні –за посиланням тут.
 • Напрями відкриті для України з кінцевими термінами подання заявок (DEADLINES), гіперпосилання на конкурси тощо (англ./укр.мовами) Useful for International Partners: – за посиланням тут.
 • Наскрізні пріоритети Програми визначено детально в Керівництві до Програми по кожному напряму окремо.
 • Регіональні пріоритети опубліковано на порталі конкурсів FTOP. Нагадуємо – Україна у складі країн Регіону 2 – Східне Партнерство.
 • Коротко про наскрізні пріоритети Програми, регіональні пріоритети СВНЕ та рекомендації МОН України щодо важливих пріоритетів на національному рівніх серед наскрізних для СВНЕ (англ./укр.мовамиза посиланням тут.
 • (Відео) ресурси новацій конкурсів міжнародного виміру (ICM, CBHE, Erasmus Mundus, Jean Monnet) – за посиланням тут.
 • (Відео) ресурси щодо конкурсів з Розвитку потенціалу вищої освіти – за посиланням тут.
 • (Відео) ресурси щодо підготовки заявок на Віртуальні обміни – за посиланням тут.

Можливості відкриті для різних організацій, є пріоритети для новачків і тих хто має інноваційних потенціал! Конкуренція висока, фокус на інклюзивність, зелені та цифрові трансформації, інноваційність ідей та системний підхід до реформ у сфері освіти!

Нагадуємо, що всі ресурси НЕО в Україні тільки для безкоштовного використання і поширення з обов’язковим посиланням на джерело – Національний Еразмус+ офіс в Україні ©(Проєкт ЄС) 

Запрошуємо до співпраці!

Попередня Участь у Міжнародній осінній школі Жан Моне «Регулювання використання харчових ...