Вітаємо команду проєкту розвитку потенціалу вищої освіти DigEco з офіційним відкриттям! (12.02.2021, он-лайн)


12 лютого 2021 року відбулась перша установча зустріч проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) DigEco «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану».

Старт DigEco розпочався з обговорення викликів, з якими стикається вища освіта в Україні, Таджикистані, інших країнах-партнерах та Європі.

Спікерами зустрічі були Андреа МУРЗІ – проєктний офісер DigEco (EACEA) та Олег ШАРОВ – генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства науки та освіти України, які відзначили важливість DigEco для вищої освіти в умовах цифровізації.

Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні та Царина НУРІДІНОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу у Таджикистані, підтвердили готовність сприяти партнерству з DigEco для покращення обізнаності, пізнаванності, актуальності, ефективності та впливу міжнародного компоненти DigEco. Національні Еразмус+ офіси в Україні та Таджикистані зазначили відкритість для співпраці з країнами-партнерами і готовність підтримувати та сприяти всій діяльності, пов’язаній з проектом у вищій освіті.

У рамках зустрічі обговорено розроблення інноваційної методології Проектного Інклюзивного Навчання та створення лабораторії з сучасним та інклюзивним обладнанням та програмним забезпеченням, участь партнерів у завданнях відповідно робочих пакетів щодо розробки курсів, забезпечення якості, дисимінаційних заходів та менеджменту. Уточнено графік проведення тренінгів в межах проєкту та інші питання діяльності проєкту.

Міністерство цифрової трансформації України як член Консорціуму DigEco підтримуватиме проект на державному рівні у реалізації результатів DigEco. Співпраця з Міністерством дозволить поширювати інформацію про DigEco, що працює серед цільових груп на національному рівні, та розширюватиме коло користувачів результатів DigEco.

Підготовлено з використанням матеріалів 

Попередня Вітаємо команду проєкту розвитку потенціалу вищої освіти INTERADIS з офіційним ...