Заходи НЕО в Україні в межах #ДеньЄвропивУкраїні (15-20.05.2023 р., онлайн)

Запрошуємо Вас приєднатись до серії онлайн заходів від команди Національного Еразмус+ офісу в Україні та співорганізаторів протягом 15-20 травня 2023 р. межах #ДеньЄвропивУкраїні!

Серія онлайн заходів проводиться з метою інформування широкої спільноти України про Програму ЄС Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту за різними напрямами; а також презентації діючих проєктів Еразмус+, їх результатів і впливу на різних рівнях.

Формат:

  • 15-19 травня – постинг відеозаписів презентацій (через потенційні обстріли та супутні ризики, відео презентацій було попердньо записано);
  • 20 травня – Facebook live на сторінці НЕО в Україні.

Реєстрація не потрібна. Відеопостинг та Facebook live будуть відбуватись у відкритому доступі на сторінці НЕО в Україні.

Програма заходів:

  • 15 травня, 12:00 за Києвом – “День Еразмус+: Молодь”, спікер – Анна КОВБАСЮК, Інформаційний центр Еразмус+ та Європейський корпус солідарності; Артем ЦЕЛІКОВ, Erasmus Student Network Ukraine; Олександр ІВАНОВ, Erasmus Mundus Association; Марія ЯКОВЕНКО, Young European Ambassadors
  • 16 травня, 12:00 за Києвом – “День Еразмус+: Можливості для закладів професійної освіти (VET)”, спікер – Вероніка ТКАЧЕНКО, НЕО в Україні
  • 17 травня, 12:00 за Києвом – “День Еразмус+: Жан Моне”, спікер – Петро КРАЙНІК, НЕО в Україні
  • 18 травня, 12:00 за Києвом – “День Еразмус+: Міжнародна мобільність у вищій освіті”, спікер – Іванна АТАМАНЧУК, НЕО в Україні
  • 19 травня, 12:00 за Києвом – “День Еразмус+: Школа”, спікер – Іванна АТАМАНЧУК, НЕО в Україні
  • 19 травня, 15:00 за Києвом – “День Еразмус+: Спорт”, спікер – Світлана ШИТІКОВА, НЕО в Україні
  • 20 травня, 12:00 за Києвом – “Програма ЄС Еразмус+ та розвиток Євроінтеграції України у сферах освіти, молоді та спорту” (спікери уточнюються)
  • 20 травня, (час уточнюється) – “Еразмус+: можливості для всіх!”, спікер – Світлана ШИТІКОВА, НЕО в Україні

Співорганізатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційного центру Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, Erasmus Student Network – Ukraine (ESN-Ukraine), Асоціації випускників Еразмус Мундус в Україні, EU NEIGHBOURS East, Young European Ambassadors.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.netoffice@erasmusplus.org.ua.

До зустрічі онлайн! Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #EuropeDay #РазомМиЄвропа #ДеньЄвропивУкраїні

 

Попередня Круглий стіл «Лідерство університетів України у контексті критеріїв міжнародних рейтингів» ...