Зустріч координаторки проєкту Національного Еразмус+ офісу в Україні з представниками Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (19.03.2024 р., м. Харків)

19 березня 2024 р. координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні, Світлана ШИТІКОВА відвідала Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

Для посилення обізнаності, візуальної доступності, ефективності та впливу міжнародних компонентів Програми Еразмус+ у сфері вищої освіти в Каразінському університеті відбулася зустріч з координаторкою Національного Еразмус+ офісу в Україні, Світланою ШИТІКОВОЮ в змішаному форматі.

Ця зустріч стала можливістю для спільноти університету дізнатися більше про особливості міжнародної мобільності та проєктів співпраці, розвитку потенціалу, міжнародних альянсів для інновацій, поточних ресурсів і конкурсів у межах Програми Еразмус+.

Під час свого виступу, пані Світлана ШИТІКОВА також розповіла про правила та принципи роботи й фінансування за програмою Європейського Союзу, академічну мобільність для викладачів ЗВО і для здобувачів вищої освіти.

Протягом заходу учасники отримали відповіді на всі поточні запитання та подякували за індивідуальний підхід і нагоду поспілкуватися особисто.

Підготовлено з використанням матеріалів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Попередня Зустріч координаторки проєкту Національного Еразмус+ офісу в Україні з представниками ...