Зустріч Національних офісів Програми Еразмус+ (м. Брюссель) з проектними командами-переможцями 3 конкурсу Еразмус+: CBHE (28-29.01.19, м. Брюссель, Бельгія)


28-29 січня 2019 р. в м. Брюссель, Бельгія відбулась зустріч представників команд-переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) з країн-членів і партнерів Програми з координаторами проектів від Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+.

Головна мета заходу – ознайомити представників команд з новими правилами реалізації проектів CBHE, надати консультації з поточних питань та налагодити співпрацю між проектами та країнами, а також ознайомити з особливостями запровадження проектів в різних країнах.

У заході взяли участь 300 членів команд проектів з більш ніж 60 країни світу. Команди-переможці з закладів вищої освіти України отримали інструкції та набули інформаційних та практичних навичок щодо нових правил та особливостей реалізації проектів Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE), а також розбудували нові зв’язки з представниками офісів та агентств з метою подальшої синергії та підтримання успішного рівня впровадження Програми ЄС Еразмус+ для українських стейкхолдерів.

Попередня Третій щорічний з’їзд Асоціації Кавказу з європейських студій на тему ...