Зустріч НЕО в Україні, Національного Агентства Еразмус+ в Португалії та ГО “Молодь. Наука. Спорт. Здоровий рух України” (21.06.2023 р., м. Львів)

21 червня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні організували зустріч з представниками ГО “Молодь. Наука. Спорт. Здоровий рух України” та Національним Еразмус+ агентством в Португалії та обговорили можливості міжнародної співпраці у сфері молоді та спорту.

У заході взяли участь 7 представників: громадської організації, Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджерка НЕО в Україні, Луіз АЛЬВЕС, директор Національного агентства в Португалії, та Нуно САНТОС, асистент Національного агентства в Португалії.

Представники Програми розповіли про Еразмус+ на 2021-27 роки, перші кроки участі в Програмі для організацій новачків, зокрема про основний документи про правила Програми – Programme Guide, ключові портали для пошуку партнрів та конкурсів, аналіз інституційної спроможності та існуючого досвіду, розробка ідеї проєкту. Зкреам спікери розповіли про відкриті можливості співпраці та наголосили на конкурсах для фінансової підтримки для проєктів з розвитку потенціалу молодіжних  та спортивних організацій на м. Львів та області. Сторони домовилися про активну співпрацю в подальшому та участь у конкурсах для одержання молодіжних та спортивних грантів.

Попередня Зустріч НЕО в Україні, Національного Агентства Еразмус+ в Португалії та ...