Зустріч з Національний агентством Еразмус+ у Литві (17.06.19, м. Вільнюс, Литва)


17 червня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні в рамках відрядження провели робочу зустріч з командою Національного Агентства Еразмус+ в Литві. Зокрема зустріч з колегами ставила на меті вивчення досвіду та посилення співпраці з потенційними організаціями від України в рамках останнього конкурсу Програми. Відповідно до цілей зустрічі, також було проведено 2 зустрічі:

з представниками університету Миколоса Ромеріса та учасниками КА1 з України;

з представниками інших литовських університетів, що зацікавлені у плідній співпраці з українськими ЗВО.

В рамках 1-ої зустрічі було проведено презентацію щодо результатів конкурсів 2014-2018 р. Еразмус+ в Україні, а також було представлено законодавчу базу, успішні кейси та виклики в питаннях впровадження проектів з міжнародної кредитної мобільності. Додатково, було проведено спілкування з учасниками мобільностей: студентки від України та викладач, який завітав до київського університету. В результаті спілкування, було висвітлено особливості співпраці між литовськими та українськими університетами.
В рамках другої частини заходу, було проведено зустріч з 10-ма представниками університетів Литви, що зацікавлені у розбудові партнерств з українськими ЗВО.

 

Попередня Міжнародна літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів ...