Зустріч з представниками проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) MultiEd та представниками МОН України (12.01.2021, on-line)


12 січня 2021 року узято участь у зустріч з представниками проєкту розвитку потенціалу вищої освіти MultiEd та представниками МОН України.

Учасниками зустрічі стали учасники проєктних команд з Університету м. Тарту, Запорізького національного університету, Миколаївського національного університету, Черкаського національного університету, Полтавського національного педагогічного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Горлівського інституту іноземних мов, Тернопільського національного педагогічного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а також представники Міністерство освіти та науки України та Національного Еразмус+ офісу в Україні. Загалом участь у зустрічі узяла 21 особа.

Під час зустрічі учасниками було обговорено ситуацію з реєстрацією проекту, уточнено використання коштів в межах проєкту та обговорено перелік додаткового обладнання, що буде закуплено.

Надано підтримку з розбудови потенціалу ЗВО та інших організацій щодо особливостей запровадження проєктів.

Попередня Зустрічі Національної команди експертів з реформування вищої освіти з представниками ...