Зустріч-знайомство з Erasmus Student Network за підтримки НЕО в Україні (05.02.21, онлайн)


5 лютого 2021 р. відбулась зустріч працівників відділів міжнародних зав’язків та представників студентського самоврядування з Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv). Захід було проведено з метою розбудови співпраці закладів вищої освіти України з ESN Kyiv задля впровадження ефективної Buddy System для іноземних студентів, які приїжджають за обмінами Еразмус+ в Україну та підтримки українських студентів, які їдуть на мобільність до європейських університетів.

До заходу приєдналось понад 40 працівників відділів міжнародних зав’язків та представників студентського самоврядування ТОП-25 ЗВО України за кількістю проєктів Еразмус+: International Credit Mobility (KA107).

Спікерами заходу виступили Світлана ШИТІКОВА, координатор, Національний Еразмус+ офіс в Україні; Єлизавета ПІДОПРИГОРА, президент, Erasmus Student Network Kyiv; Владислав ТАЯНОВСЬКИЙ, менеджер освітніх проєктів, Erasmus Student Network Kyiv, а також іноземні студенти, що були на обміні Еразмус+ в Україні. Під час своїх презентацій спікери представили основну місію, візію, структуру, головні завдання та можливості у співпраці з ESN Kyiv, а також результати впровадження Buddy System для іноземних студентів.

Презентація про ESN Kyiv – за посиланням

Дякуємо всім за участь!

 

Додатково:

ESN Kyiv (Erasmus Student Network Kyiv) – це неприбуткова студентська організація, яка є частиною всеєвропейської мережі Erasmus Student Network, що працює на волонтерських засадах по принципу “Студенти допомагають студентам”.
Ключові напрями роботи: підтримка іноземних студентів та організація їх перебування в Україні; промоція Програми Еразмус+ в Україні; залучення Еразмус+ алумні.

Вебсайт ESN-Kyiv за посиланням.

Попередня Участь у робочій зустрічі проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) ...