1-й Всеукраїнський форум інновацій ІТ-студентів та фінал конкурсу «ІТ-Еврика! Україна»

20 березня 2015 р. в Одесі в рамках виконання Tempus проекту NEFESIE командою Одеського національного політехнічного університету був організований та проведений 1-й Всеукраїнський форум інновацій ІТ-студентів та фінал конкурсу «ІТ-Еврика! Україна». На форум зібрались понад 120 студентів, викладачів та представників інноваційних стартапів і ІТ-підприємництва України.
З ІТ-представниками вишів спілкувались засновники успішних українських стартапів Петро Бондаревський, Роман Зинченко, Макс Ищенко, Кирил Соляр, Дмитро Сподарец, навіть Андреас Флодстром (Швеція) та спікері з ІТ-компаній, Євген Яковлев (Sigma Software, Одеса) й Наталя Максименко, Тетяна Гриб (Luxoft, Київ, Одеса). Студенти та викладачі із задоволенням скористалися нагодою налаштувати зв’язки з ІТ-підприємцями. В свою чергу, ІТ-бізнес виказав інтерес до вишів як до осередку інноваційної молоді, яка продукує креативні проекти.

Завершився форум церемонією нагородження переможців конкурсу «ІТ-Еврика! Україна», фінал якого проходив водночас з форумом. В номінації «Інноваційна ідея» 1-е місце отримала команда Вінницького національного технічного університету з проектом SmartWardrobe, в номінації «Інноваційне рішення» (start-up) 1-е місце зайняла команда Одеського національного політехнічного університету з проектом MeViCS.
Основною метою проекту NEFESIE є стимулювання синергії між навчальними програмами підготовки ІТ-фахівців, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями.

Контакти
Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti @ lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75.
Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska @ gmail.com, телефон +38 (057) 702 1646.
Основні відомості
Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор’я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

За матеріалами, що надані командою проекту

Попередня I Всеукраїнський Форум Інновацій ІТ-студентів