19–20 жовтня 2015 року в Університеті «КРОК» відбувся семінар у рамках Темпус-проекту EANET «Міжнародна мережа випускників підприємців»

19 жовтня 2015 р. в Університеті пройшов семінар «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців» за участю Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, Університету «КРОК», партнера з Нідерландів – Центру підприємництва та Університету прикладних наук м. Амстердам (Hogeschool von Amsterdam). Зацікавленість проектом виявили більш ніж 50 вишів України. До заходу долучилися викладачі, студенти та випускники партнерських університетів. Організатори заходу: Асоціація випускників та управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК».

Семінар відкрили Тарас Фініков, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики та співзасновник Університету «КРОК», Світлана Шитікова, директор Національного Еразмус+ офісу в Україні. Під час семінару були презентовані досягнення, досвід та кращі практики першого року проекту у створенні і розвитку асоціацій випускників-підприємців та налагоджуванні ефективної співпраці між випускниками та університетами. Були обговорені питання, які виникали при створенні й реєстрації асоціацій, інструменти та шляхи взаємодії з випускниками тощо. Презентовані матеріали викликали неабияку зацікавленість та жваве обговорення серед учасників семінару, а голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова виступила з ініціативою створення експертної платформи ALUMNI-expert, метою якої буде формування та розвиток культури і традицій ефективного партнерства випускників і університетів та поширення успішних практик в Україні. Під час заходу проводилася фото- та відеозйомка. Її матеріали будуть покладені в основу фільму про EANET.

18–20 жовтня 2015 року голландські партнери нашого Університету брали інтерв’ю у підприємців – членів Асоціації випускників Університету «КРОК», які не лише розповіли про специфіку ведення бізнесу в Україні, а й навели приклади успішного партнерства випускників АВУ «КРОК» між собою та з університетом. Майкл Тугунтке, тренер та старший викладач Вищої школи Амстердама, та Мартін Харінг, директор Центру підприємництва Амстердама, провели майстер-клас для студентів Україно-австрійської програми і програми «Фінанси-ексклюзив», котрі вчаться англійською мовою. Останнім акордом програми перебування наших голландських партнерів в Університеті «КРОК» став майстер-клас для Клубу успішних викладачів TeachWell про навчання підприємництву у Вищій школі Амстердама.
Матеріали заходу Ви можете знайти за посиланнямhttp://alumni.krok.edu.ua/event/257.

Попередня Європейський Союз: розвиток політики LLL (lifelong Learning) - проект Темпус