День Erasmus+ у Харківському національному університеті: Презентація проєктів (17.10.2020, on-line)

logo17 жовтня 2020 року Харківський національний універистет імені В.Н. Каразіна приєднався до всесвітнього марафону, присвяченого програмам Erasmus+, провівши міжфакультетський захід «День Erasmus+ у Харківському національному університеті: Презентація проєктів».

У заході взяли участь чотири структурні підрозділи Університету – навчально-науковий інститут екології, історичний факультет, юридичний факультет, факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу – які презентували поточні освітні проєкти та міжнародні програми.

У заході, який проходив в режимі онлайн з використанням платформи ZOOM, взяли участь понад 60 учасників – представників робочих груп відповідних проєктів, а також студенти. Захід мав на меті ознайомити студентів з освітніми програмами Erasmus+, які реалізуться в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, та встановити зв’язок між студентами та членами робочих груп відповідних проєктів.

«День Erasmus+» відкрив Олександр Хіжняк, начальник управління міжнародних відносин Університету, який привітав учасників заходу і закликав студентів та професорсько-викладацький склад брати участь у програмах студентської мобільності та академічного обміну в межах Erasmus+. Петро Крайнік, представник Національного Еразмус+ офісу в Україні відмітив значний досвід Харківського універистету в реалізації міжнародних проєктів і наголосив на необхідності розвитку співробітництва між робочими групами різних освітніх проєктів та факультетами університету з метою створення сінергії.

На заході були представлені проєкти:

Каразінський навчально-науковий інститут екології

  • «Інструменти екологічної політики ЄС – INENCY» 587868-ЕРР-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE; доповідач: Уткіна К.Б., доцентка кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти, заступниця директора з наукової роботи Каразінського навчально-наукового інституту екології, керівниця робочої групи проєкту.
  • «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE» 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP; доповідач: Тітенко Г. В., директорка Каразінського навчально-наукового інституту екології, керівниця команди проєкту.
  • Проєкт Еразмус+ з академічної мобільності з Університетом Західної Аттики, м. Афіни (Греція); доповідач: Уткіна К.Б., доцентка кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти, заступниця директора з наукової роботи Каразінського навчально-наукового інституту екології, координаторка проєкту.

Історичний факультет

«Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE; доповідач: Миколенко Д. В., доктор історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії, координатор проєкту.

Юридичний факультет

  • «Кримінальна політика Європейського Союзу» 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE; доповідач: Слінько Д.С., доцент кафедри кримінально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент, член робочої групи проєкту.
  • «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE; доповідачка: Червяцова А.О., доцентка кафедри конституційного і муніципального права, кандидатка юридичних наук, координаторка проєкту.

Факультет міжнародних відносин та туристичного бізнесу

  • «Зовнішня політика Європейського Союзу» 600222-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE; доповідач: Доценко О. М., доцентка кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки, кандидатка юридичних наук, членкиня робочої групи проєкту.
  • «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0» 611674-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE; доповідач: Беренда С.В. доцент кафедри Управління та адміністрування ННІ «Каразінська школа бізнесу» академічний координатор проєкту.

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Попередня Заходи в межах проєкту CBHE CRENG