Нагорода Digital GreenTalents – високий потенціал у сфері сталого розвитку

Як ми можемо створити хороші та здорові умови життя для кожного в усьому світі, коли глобальна зміна клімату кидає виклик сучасній економіці та способу життя? Як діджиталізація може сприяти більш сталому майбутньому?

Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) підтримує премію “Цифрові зелені таланти – високий потенціал у сфері сталого розвитку” для пошуку рішень цих нагальних питань.

На премію номінуються 20 високомотивованих і талановитих молодих вчених з усього світу з інноваційними ідеями та сильним фокусом на цифровізацію та сталий розвиток. Премія підтримує міжнародний обмін інноваційними цифровими ідеями для використання можливостей цифрової епохи для сталого розвитку та пропонує чудовий шанс налагодити довготривалу співпрацю з німецькою спільнотою Digital GreenTech.

Програма Digital GreenTalents реалізується Агенцією з управління проектами Карлсруе при Технологічному інституті Карлсруе (KIT) та Gesellschaft für Informatik e.V. за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

Соціальні медіа-канали:

X (Twitter):
@BMBF_Bund
@informatikradar

Mastodon:
@ bmbf_bund@social.bund.de
@informatik@mas.to

LinkedIn:
@Bundesministerium für Bildung und Forschung,
@Projektträger Karlsruhe (PTKA) am Karlsruher Institut für Technologie (KIT)
@Gesellschaft für Informatik e.V.

Попередня Фестиваль для іноземних студентів «International Vechornytsi» (17.05.2024 р., онлайн/офлайн)