Дізнаємось більше про проекти Еразмус+: Напрям Жана Моне з Європейських студій (2.06.2017)

02 червня 2017 р. Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції у рамках проекту ЄС Еразмус+ Жан Моне 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: «Підвищена візуалізація викладання і досліджень європейської інтеграції» та у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні провели міжнародну науково-практичну конференцію, метою якої є комплексне і всебічне (пере)осмислення освітянського досвіду та найкращих практик у сфері європейських інтеграційних досліджень в Україні та ролі академічної спільноти у зближенні країни з Європейським Союзом. Представники поточних проектів Жана Моне поділяться результатами напрацювань.
За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Організаційного комітету конференції за електронною поштою aprei.ukraine@gmail.com

Конференція є частиною академічних ініціатив Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції, що спрямовані на творення більш сучасного, інклюзивного та динамічного професійного середовища для українських освітян і науковців, які спеціалізується на вивченні європейських інтеграційних процесів.
Місією конференції є активізація взаємодії представників освітянського середовища, органів державної влади та громадянського суспільства в процесі розповсюдження знань про ЄС.
Конференція мала на меті стати платформою для більш широкого поширення та використання напрацьованих результатів та забезпечення синергії проектів Жана Моне в Україні.
Конференція відбулася у рамках проекту Європейського Союзу Еразхмус+ 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: “Enhanced Visibility on European Integration Teaching and Research” за програмою ім. Жана Моне.
До участі у конференції було запрошено представники усіх академічних наук, що залучені до викладання різних аспектів європейських інтеграційних процесів, а також представники громадських організацій, державного сектору та усіх, хто цікавиться розвитком Європейських студій в Україні.
Тематика секційних засідань конференції буде сформована на основі отриманих матеріалів.
Організаційний комітет конференції залишає за собою право на відбір матеріалів. Про результати буде повідомлено до 20 травня 2017 р.
Тези, які будуть оформлені без дотримання вимог та подані із запізненням, розглядатися не будуть.Матеріали конференції будуть надруковані методом прямого відтворення тексту, що був наданий авторами, які несуть відповідальність за його достовірність, зміст і стилістику, за правильне цитування джерел та посилання на них.

Попередня «Міжнародно наукова конференція «Трансформації в українській освіті і наукових дослідженнях: ...