Досвід студентів ЗДМУ в рамках проекту TAME

20.02.TAMEУ січні 2019 року завершився грантовий проект «ТАМЕ: Навчання на медичних помилках» за співфінансуванням Європейського Союзу.

Протягом трьох навчальних років (2015-2019) у ЗДМУ були впроваджені 2 курси за вибором: «Навчання на медичних помилках в педіатрії» для студентів 5 курсу 2 медичного факультету спеціальності «Педіатрія» та «Навчання на медичних помилках в хірургії» для студентів 6 курсу спеціальності «Лікувальна справа».

194 студенти у безпечних умовах мали можливість навчання на 12 віртуальних пацієнтах у платформі OpenLabyrinth за методикою D-PBL (проблемно-орієнтованого навчання з розвитком критичного мислення). Після завершення занять студенти 6 курсу 1 медичного факультету були вмотивовані створити власний кейс хірургічного напрямку «Гострий апендицит на тлі вагітності».

Після тестування кейсу він буде доданий до загальної бази віртуальних пацієнтів ЗДМУ для подальшого впровадження.

Ми висловлюємо щиру подяку партнерам проекту за співробітництво та отриманий досвід, Міністерству освіти та науки України та Національному Еразмус+ офісу в Україні за підтримку у реалізації проекту, тренінги та інформативні тижні. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Попередня Фінальні збори по проекту ERASMUS+ FABLAB (5-8.02.18)