Дискусійна зустріч в ХНЕУ ім. С. Кузнеця із серії дискусій у стилі хард-ток на тему «Україна та ЄС: що далі?» з молоддю Харкова (за підтримки Представництва ЄС)(26.04.2016)

26 квітня 2016 р. за підтримки Представництва ЄС була проведена дискусійна зустріч із серії дискусій у стилі хард-ток на тему «Україна та ЄС: що далі?» для студентів і викладачів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та молоді Харкова. Під час дискусії «Які можливості для навчання і стажування відкриває ЄС для молоді Харкова?» учасники висловили свою думку про відносини України та ЄС.

До дискусії були залучені експерти з питань ЄС та євроінтеграції:
Золотарьова І. – к. е. н., професор, член національної команди експертів із реформування вищої освіти;
Стрельцов В. – д. н. д. у., професор, керівник кафедри Жана Моне в 2011 – 2014 роках;
Ткачов Д. – представник ГО «Громадська Альтернатива» та проектний координатор «GIZ»;
Кулініч О. – к. н. д. у., керівник проектів ГО «Український інститут сталого розвитку».

На зустрічі учасників ознайомили з можливостями та перспективами навчання в Європі, відмінностями між іноземними та національною системами освіти, розповіли, як правильно скористатися академічною мобільністю в Україні.

Окрім презентації існуючих європейських проектів у галузі освіти для студентів, вони мали змогу отримати інформацію від менеджера проекту hopework.eu Бондаренко А. про веб-платформу, яка надає можливість українським та іноземним компаніям наймати українських фахівців для виконання віддаленої роботи та онлайн-проектів.

Попередня Northumbria staff and students ‘IMPRESS’ in the Ukraine (Tempus IV ...