Фестиваль «International Vechornytsi» (17.05.2024 р., онлайн/офлайн)

17 травня 2024 року в Університеті “КРОК” відбувся фестиваль «International Vechornytsi» в рамках проекту Інтеграція та адаптація іноземних студентів / INTERADIS (619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP).

Vechornytsi — це українські традиційні гуляння з музикою, піснями, танцями тощо. Головними виконавцями фестивалю були іноземні студенти з 8 українських університетів-партнерів. Іноземні студенти вразили глядачів національними піснями, презентаціями, традиційними танцями та віршами, презентуючи культуру своїх країн: Туркменістан, Азербайджан, Бангладеш, Туніс, Китай, Індія, Португалія, Молдова, Україна, Білорусь – справжній вибух культурного розмаїття!

Понад 120 учасників та глядачів відвідали Університет “КРОК”, а близько 20 осіб долучилися до онлайн-трансляцій заходу, серед яких були іноземні студенти, партнери проекту INTERADIS та інші зацікавлені особи.

Наступного дня гості взяли участь у заході “КРОК збирає друзів” (KROK Gathers Friends), де мали змогу відвідати різні локації, зокрема телестудію Університету, інноваційну лабораторію, майстер-класи від провідних фахівців Університету, воркшопи зі стейкхолдерами тощо.

У другій половині дня учасники Міжнародних вечорниць мали екскурсію Києвом, організовану партнером Університету – компанією ESN Kyiv. Екскурсія розпочалася з наймальовничішого місця в центрі Києва – вулиці Хрещатик, через одну з найстаріших будівель Східної Європи, символ Києва – Золоті ворота, пройшла Андріївським узвозом, який є однією з найстаріших доріг, що з’єднує Верхнє місто з його центральною частиною – Подолом, і завершилася спільною фотосесією.

Університет “КРОК” дякує всім партнерам за якісну підготовку студентських презентацій, активну участь у заході та плідну співпрацю в рамках проекту INTERADIS!

Попередня Гостьова лекція для працівників податкових органів «Роль та значення податкової ...