Фінальні збори команди проекту ERASMUS+ MASTIS (19-20.06.19 р., м. Київ)

mastis logo 36lt41w4184qdrbi17j94w.png.pagespeed.ce.PArPle0fmX19-20 червня 2019 року в рамках проекту європейського союзу ERASMUS+ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми з інформаційних систем» (www.mastis.pro) в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбудеться фінальна зустріч проектних команд университетів-учасників проекту.

В роботі заключної конференції візьмуть участь:

  • Юрій Рашкевич – заступник міністра освіти та науки України,
  • Сергій Квіт – голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,
  • Максим Почебут – керівник освітніх програм в EPAM Ukraine, Віце-президент Асоціації ІТ України з освітніх питань.
  • Представники шести українських університетів (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет “Львівська політехніка”, Вінницький національний технічний університет, Херсонський державний університет, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”) та Європейські партнери з університетів Мюнстера (Німеччина), Каунасу (Литва), Марібору (Словенія), Ліхтенштейну, Ліону2 (Франція), Агдера (Норвегія), Риму (Італія), Люлео (Швеція), Асоціації Інформатики Італії візьмуть участь у зборах.

Робота у проекті ERASMUS+ MASTIS стала продовженням плідної співпраці університетів, що входять до складу європейської асоціації науковців в галузі інформаційних систем ERCIS (http://www.ercis.org/). ХНЕУ ім. С. Кузнеця представляє Україну в цій асоціації з 2015 року.

Під час зустрічі університети-партнери поділяться досвідом співпраці з ІТ бізнесом щодо формування компетентностей магістрів – фахівців в галузі інформаційних систем, будуть представлені досягнуті результати і внесок в проект ERASMUS+ MASTIS в розрізі робочих пакетів, а також яким чином було організовано впровадження новітніх освітніх технологій та пілотування розроблених навчальних дисциплін, що є ключовими у формуванні профілю магістра з ІС. Університети-партнери розкажуть про підготовку до акредитації освітньої програми і про плани подальшої роботи.

Контакти:

Генеральний менеджер проекту: проф. Жан-Юг Шоша, координатор, Університет Ліон-2, e-mail: mastis@univ-lyon2.fr, телефон +33 6 78 98 12 06.

Інформацію надано координатором проекту в Україні: проф. Золотарьовою І. О., Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, e-mail: Iryna.Zolotaryova@hneu.net, телефон +380577020202.

Попередня Семінар «Соціальна згуртованість в освіті: Європейський досвід» в НПУ ім. ...