ІІ Міжнародна онлайн школу Жана Моне: Університет – Школі (3-4.03.2023 р.)

Запрошуємо координаторів з міжнародної роботи, вчителів природничих наук та учні випускових класів взяти участь в ІІ Міжнародній онлайн школі Жана Моне: Університет – Школі «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ», який відбудеться в рамках проєктів Програми ЄС Еразмус+ Стратегія відновлюваної енергетики ЄС як дороговказ для України (101085755 – JM RE –
ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами (101085243 – ProEU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCHRSCH та Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки JM ECO (620627-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CoE).

Що? ІІ МІЖНАРОДНА ОНЛАЙН ШКОЛА ЖАНА МОНЕ: УНІВЕРСИТЕТ-ШКОЛІ «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ»

Коли? 3-4 березня 2021 р.

Де? м. Київ, вул. Володимирська, 68, кафедра екологічної безпеки та охорони праці Національного університету харчових технологій (НУХТ).

Кількість місць обмежена. Реєстрацію для участі у Школі відкрито до 25 лютого 2023 року за посиланням.

Перед слухачами Школи виступлять визнані експерти у галузі екоменеджменту та захисту довкілля з університетів Європейського Союзу (Швеція, Німеччина, Польща) та України,
представники Програми академічних обмінів ЄС Еразмус+, представники екологічних та біотехнологічних компаній, учасники міжнародних проєктів екологічного спрямування.

 

Попередня Корисно для синергії проєктів Еразмус+ з проєктом "Sustainability Recovery Guidance" ...