Інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвіду з викладачами Інституту енергетики та сталого розвитку» (18.10.2023 р, м. Львів)

18 жовтня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в офлайн форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвіду з викладачами Інституту енергетики та сталого розвитку». Івент організовано командою ННЦ «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка». Досвідом та власним баченням до впровадження європейських студій поділяться проф. Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS), доц. Наталія Вовк (учасниця проєкту EUSTS), заступниця завідувача кафедри ТТАЕ, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Атомна енергетика», к.т.н, доц. Тетяна Римар, а також голова науково-методичної комісії спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,  к.т.н., доц. Іванна Васильчишин.

До участі в заході запрошуються всі, хто цікавиться розвитком європейських студій в закладах вищої освіти.

Що? Інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвіду з викладачами Інституту енергетики та сталого розвитку».

Де?  Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів.

Коли? 18 жовтня 2023 року.

Реєстрація за посиланням

З більш детальною інформацією про проєкт EUSTS можна ознайомитися за посиланням.

Попередня Міжнародна науково-практична конференція «кращі практики розбудови європейських студій в умовах ...