Конкурс стартапів та бізнес-ідей «Dnipro creative startups 2024» (23.01.2024 р., онлайн/офлайн)

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, запрошує студентів ЗВО України, підприємців-інноваторів, представників соціально-відповідального бізнесу та усіх осіб, зацікавлених у започаткування власної еко-справи, розробці інноваційних проектів, генерації ідей в сфері просування «зеленої» економіки та відповідального споживання прийняти участь у конкурсі «Dnipro creative startups 2024» з розробки стартапів в сфері «зеленого» бізнесу, що відбудеться 23 січня 2024 року.

Конкурс відбудеться в рамках проєкту Еразмус+ «Європейський зелений курс як перспектива сталого економічного розвитку» за модулем Жан Моне.

Мета заходу: об’єднати інноваційну спільноту України у пошуку новітніх бізнес-моделей, розробці стартапів, обміну досвіду європейських та українських представників бізнесу, представників наукових та освітніх установ, громадської думки щодо «зеленого» відновлення економіки України.

Що? Конкурс стартапів та бізнес-ідей «Dnipro creative startups 2024».

Де? Змішаний формат (офлайн та онлайн трансляція Zoom).

Коли? 23 січня 2024 року.

Мова заходів: українська, англійська (переклад не забезпечується).

Умови участі у конкурсі:

  • до 25 грудня надати оргкомітету бізнес-модель (бізнес-ідею) стартапу заповнивши форму;
  • з 9 січня по 19 січня 2024 року прийняти участь у тренінгах з проведення пітчину стартапів і підготуватись до захисту проекту (онлайн, за додатковим посиланням);
  • 23 січня 2024 року представити розроблений проект членам журі.

Контактна особа щодо участі у заході: Владислав ЯКОВЕНКО Yakovenko.v@ef.dnu.edu.ua

Попередня Круглий стіл «Зелена платформа для економічного прориву України» (07.12.2023 р., ...