Круглий стіл «Досвід запровадження освітніх курсів, пов’язаних з тематикою ЄС» (11.05.2023 р., онлайн)

11 травня 2023 р.  факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедра фінансового менеджменту провели круглий стіл: «Досвід запровадження освітніх курсів, пов’язаних з тематикою ЄС». Захід відбувся в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Модуль Жана Моне «Urban Revitalization – the EU experience for Ukraine 620957-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE».

Круглий стіл було організовано командою проєкту спільно з кафедрою фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка, за участі Західноукраїнського дослідницького центру європейських студій, та за підтримки громадських організацій «Зелена економіка України», «АPREI», «Українська асоціація європейських студій».

До заходу долучилось понад 50 викладачів та адміністративних працівників ЗВО, аспірантів та магістрів, членів громадських організацій, що представляли 11 університетів –  Львівський національний університет імені І. Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Львівський торгівельно-економічний університет,  Державний податковий університет, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Дніпровський державний технічний університет, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Кам’янець-подільський національний університет імені І. Огієнка, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Хмельницький національний університет.

Під час заходу з вступним словом виступили декан факультету управління фінансами та бізнесу, доцент Андрій СТАСИШИН, а також завідувач кафедри фінансового менеджменту, професор Наталія СИТНИК.

Інституційний координатор програми Еразмус+ в Університеті, доцент кафедри  європейських та регіональних студій Оксана КРАЄВСЬКА представила доповідь «Запровадження освітніх та наукових проєктів у сфері Європейських студій у Львівському національному університеті імені Івана Франка». Координатор проєкту, доцент Ольга СИЧ виступила з темою «Мережі та інструменти для вивчення кращих практик ЄС в царині розвитку сталого міста». Учасниця команди проєкту, доцент Віра КРУГЛЯКОВА окреслила переваги та недоліки діджиталізації та її використання у викладанні дисциплін, пов’язаних з ЄС. Міждисциплінарний підхід у викладанні Європейських студій був представлений доцентом Василем ЗЕЛЕНКОМ. «Інноваційність у викладанні дисциплін, пов’язаних з ЄС» – тема доповіді координатора проєкту Модуль Жана Моне «Креативні індустрії: європейський досвід» професора Оксани ГНАТКОВИЧ.

Під час заходу учасники ознайомились з досвідом впровадження європейських студій в ЛНУ імені І. Франка та дізнались про успішні кейси та методики викладання дисциплін, пов’язаних з ЄС, отримали можливість долучитись до майбутніх проєктів з європеїстики.

Контактна особа проєкту: доцентка Ольга Сич (olga.sych@lnu.edu.ua).

Деталі про захід та презентації спікерів.

Підготовлено з використанням матеріалів факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка

Попередня Круглий стіл «Стратегії конкурентоспроможного розвитку транспортно-логістичних підприємств України в умовах ...