Круглий стіл «ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ» (6.06.18, м. Київ)

3B55857E BC20 489B 9D11 066D4521BECDМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Департамент професійної освіти МОН України, Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації провели круглий стіл на тему «ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ». Захід відбувся в межах реалізації проекту ЄС Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET) № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

Коли? 6 червня 2018 року о 10:00-16:00
Де? Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, конференц-зал, метро Шулявська)

Захід ставив на меті обмін досвідом підготовки викладачів для системи професійної освіти і навчання в університетах України та країн ЄС. До круглого столу приєдналось понад 100 представників ЗВО та професійно-технічних навчальних закаладів м. Києва та області. 

У вітальному слові ректор КНЕУ Дмитро ЛУК’ЯНЕНКО засередив увагу на сучасних трендах та викликах у сфері економіки. До вітального слова також прєднався член команди Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина ЖДАНОВА, менеджер з індивідуальних можливостей. Також, в рамках заходу відбулась презентація проекту на більш широкий загал. Додатково слід зазначити плідну комунікацію ти синергію з іншим проектом Програми Еразмус+ EASOP, що також долучились до заходу та надали інформацію про можливості в рамках проекту.

У межах круглого столу було проведено майстер-класи «Педагогічна майстерня підприємливості та креативності» для педагогів закладів професійної та фахової передвищої освіти. Учасники мали можливість отримати Сертифікат про проходження навчання обсягом 5 годин. По завершенню, всі присутні отримали сертифікати про участь у заході та результати майстер-класів.

Детальніше про захід: http://fupstap.kneu.edu.ua/ua/news_fupstap/Krugly_stil_06_06_2018_praktiko_orientovana_pidgotovka_vikladachiv_news/ 

Дякуємо всім за участь!

Попередня Круглий стіл «Забезпечення збереження водних ресурсів в контексті сталого розвитку» ...