Круглий стіл «Розвиток сталого транспорту у містах України: вплив війни та перспективи» в межах проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module (01.03.2024 р., онлайн)

1 березня 2024 року відбудеться круглий стіл «Розвиток сталого транспорту у містах України: вплив війни та перспективи». Захід організовано кафедрою транспортних систем і логістики ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне Модуль «Політика стійкого міського транспорту у Європі».

Мета заходу: поширення інформації щодо політики сталого транспорту у вропейському Союзі, обговорення напрямів розвитку та перспектив відновлення міської транспортної системи в Україні.

Що? Круглий стіл «Розвиток сталого транспорту у містах України: вплив війни та перспективи».

Коли? 01.03.2024 р., 12:00 – 15:00.

Де? ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, кафедра транспортних систем і логістики (вул. Маршала Бажанова 17, м. Харків, Україна), онлайн, у Zoom.

Цільова аудиторія: викладачі ЗВО, представники місцевих органів влади, бізнесу та інші зацікавлені особи.

Програма та деталі заходу за посиланням.

Додаткова інформація: захід організований в рамках курсу підвищення кваліфікації «Транспортна політика Європейського Союзу. Поточний стан та перспективи імплементації в Україні».

Мова заходу: українська.

Умови участі та форма реєстрації за посиланням.

Контактна особа щодо участі у заході: Ганна Самчук, доцент кафедри транспортних систем і логістики, к.т.н. ganna.samchuk@kname.edu.ua.

Більше інформації на сайті організаторів Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Попередня Конференція “Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: вибрані ...