Круглий стіл «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України» (21.09.2023 р. , онлайн)

Шановні Еразмусівці!

Запорізький національний університет запрошує представників економіки, бізнесу та управління, державної влади, громадських організацій, науковців, освітян та інших зацікавлених сторін прийняти участь у круглому столі «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України», що пройде 21 вересня 2023 р. у форматі онлайн. Захід відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність»/«European practices of social entrepreneurship: sustainability, inclusion and creativity».

Мета заходу: всебічне обговорення особливостей, тенденцій,  перешкод та можливостей соціального підприємництва в Україні в контексті європейського досвіду побудови моделей соціального бізнесу в кооперації з традиційними підприємствами.

Що? Круглий стіл «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України».

Коли?  21 вересня 2023 р., онлайн.

Де?   Онлайн.

Реєстрація: форма заявки для участі.

Цільова аудиторія: представники економіки, бізнесу та управління, державної влади, громадських організацій,  науковці, освітяни та інші зацікавлені сторони.

Мова: українська.

Програма заходу – завантажити.

Контактна особа щодо участі у заході: Переверзєва Анна Василівна, доктор економічних наук, професор кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету, координатор проєкту Erasmus+ ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH +380994185313, eurosecretznu@gmail.com.

Більше інформації на сайті організаторів: за посиланням.

 

Попередня Воркшоп «Коеволюція "Бізнес-Університет": нові реалії – нові практики» (15.09.2023 р., ...