Круглий стіл з питань підготовці фахівців-екологів для авіаційної галузі (14.12.2021, он-лайн)

jean monnetЩо? Круглий стіл з питань підготовці фахівців-екологів для авіаційної галузі «Про необхідність ознайомлення під час навчання студентів-екологів з сучасною нормативно-технічною документацією з питань забезпечення екологічної безпеки авіаційної галузі».

Коли? 14 грудня 2021 року, 9.00 год.

Де? Он-лайн за посиланням.

Реєстрація для участі за посиланням.

Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат про участь у заході.

Перелік питань, обговорення яких заплановано на Круглому столі:
• Відповідність нормативно-правової бази (відповідно до навчальних програм дисциплін), що вивчають студенти, сучасним державним та міжнародним нормативним документами, що регламентують діяльність суб’єктів авіаційної діяльності;
• Акцентування уваги при підготовці на нові пріоритети у вимогах національних та європейських стандартів і стратегічних документів розвитку авіаційної галузі з екологічної безпеки. З окресленням перспектив гармонізації національних стандартів з європейськими (на прикладі домінантних екологічних чинників шуму та емісії);
• Здобуття досвіду з європейських підходів та рекомендованої практики ICAO до регулювання впливу авіапідприємств на довкілля та досягнення цілей сталої авіації.

Захід відбувся в межах виконання проєкту «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the Context of Sustainable Development» (621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE міжнародної програми Jean Monnet Modules Erasmus+).

Попередня ОСІННЯ ШКОЛА «СТАЛА ЕНЕРГЕТИКА ТА КЛІМАТ: ДОСВІД ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ» ...