Круглий стіл «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності» (16.05.2023 р., онлайн)

16 травня 2023 р. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує фахівців та вчених, представників бізнесу та науковців, студентів та усіх осіб, зацікавлених у темі сталого економічного розвитку України на принципах Європейської зеленої угоди, долучитися до круглого столу «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності». Захід відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне «Європейський зелений курс як перспектива сталого економічного розвитку». Мета заходу: узагальнення досвіду європейських та українських представників бізнесу, представників наукових та освітніх установ, громадської думки щодо розвитку економіки України на засадах Європейського зеленого курсу.

Що? Круглий стіл «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності».

Коли?  16 травня 2023 року.

Формат: онлайн, Zoom.

Цільова аудиторія: фахівці та вчені, представники бізнесу та науковці, студенти та усі особи, зацікавлені у темі сталого економічного розвитку України на принципах Європейської зеленої угоди.

Додаткова інформація: за результатами «круглого столу» заплановано видання електронної збірки тез доповідей учасників. Подача матеріалів до збірки тез – БЕЗКОШТОВНА. 

Деталі заходу та умови публікації за посиланням: https://www.dnu.dp.ua/news/5153

 Мова заходів: українська, англійська (переклад не забезпечується).

 Умови участі:

  • слухач;
  • доповідач (виступ з доповіддю та публікація тез) (видається електронний сертифікат, електронний примірник збірки тез);
  • слухач з публікацією тез (видається електронний сертифікат, видається електронний примірник збірки тез).

Реєстрація для участі у круглому столі. Дедлайн реєстрації: 15 травня 2023 р.

Контактна особа щодо участі у заході: Ірина Приварнікова, privarnikova.irina@gmail.com

Додатково:             

Проєкт спрямований на поширення засад зеленої політики та пріоритетів зеленоорієнтованого економічного розвитку Європейського Cоюзу шляхом освітньої діяльності та проведення досліджень, організації публічного діалогу щодо актуальних проблем адаптації European Green Deal в реаліях України.

 

Попередня Круглий стіл «Досвід запровадження освітніх курсів, пов’язаних з тематикою ЄС» ...