Круглий стіл «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності» в межах проєкту Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне (16.05.2023 р., онлайн)

16.05.2023 р. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара провели круглий стіл «Зелені рішення як пріоритет корпоративної соціальної відповідальності». Захід відбувся в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму «Розвиток потенціалу вищої освіти» Жан Моне «Європейський зелений курс як перспектива сталого економічного розвитку» 101085435 – EUGDProSED – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

Круглий стіл було організовано Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури та Національного Офісу Erasmus+ Україна.

До заходу долучилось понад 100  фахівців та вчених, представників бізнесу та науковців, студентів та усіх осіб, зацікавлених у темі сталого економічного розвитку України на принципах Європейської зеленої угоди.

Під час заходу з презентаціями виступили Ольга Бененсон, старший менеджер з розвитку клієнтів компанії «Opentext» (м. Мюнхен, Німеччина), Алла Самойленко, тимчасова резидентка м. Штарнберг, Німеччина, кандидатка економічних наук, Анастасія Лихачевська, директорка ТОВ «ТД СВІТ ТАЄРС» (м. Дніпро, Україна), Володимир Стаценко, СЕО стартапу «Warm Wall» (м. Дніпро, Україна), Анастасія Кармацьких, проджект-менеджер, со-розробник проекту Стартап-Акселератор «Up to future» (м. Київ, Україна), Світлана Йоненко, проєктний менеджер Будівельної компанії «SVP GROUP» (м. Київ, Україна), Станіслав Мазурик, провідний інженер Науково-дослідного інституту енергоефективних технологій і матеріалознавства (м. Дніпро, Україна), Микола Діденко, менеджер з розвитку бізнесу служби міжнародного співробітництва ДП “КБ “Південне” (м. Дніпро, Україна), Вікторія Редько, кандидатка економічних наук, доцентка, доцентка кафедри туристичного бізнесу та гостинності Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Ольга Зінченко, докторка економічних наук, доцентка, професорка кафедри маркетингу та міжнародного менеджменту Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Владислав Яковенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та управління підприємствами Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, керівник школи «Екостартап проєктів», Наталія Скрипник, кандидатка економічних наук, доцентка, доцентка кафедри економіки та управління національним господарством Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Наталія Кондратюк, кандидатка технічних наук, доцентка, завідувачка кафедри харчових технологій Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та інші.

Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: роль корпоративної соціальної відповідальності у сучасному бізнесі, світовий досвіду та вітчизняні реалії «зеленої» освіти, розвиток екостартапів як сучасного напрямку підприємництва, циркулярна економіка в системах харчування, залучення інвесторів до зелених проєктів, декарбонізація економіки України, вплив зелених рішень транснаціональних компаній на проблему глобального потепління у світі тощо.

Під час заходу учасники ознайомились з досвідом європейського та українського бізнесу в сфері соціальної відповідальності та сталого розвитку на засадах Європейського зеленого курсу.

Деталі про захід та презентації спікерів за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1XC305Al0Sdyk1SVu6fY2wzevAEvJvhQq?usp=drive_link.

 

Додатково:             

Проєкт спрямований на поширення засад зеленої політики та пріоритетів зеленоорієнтованого економічного розвитку Європейського Cоюзу шляхом освітньої діяльності та проведення досліджень,

організації публічного діалогу щодо актуальних проблем адаптації European Green Deal в реаліях України.

Висловлені під час заходу погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні орган, що надають грант, не несуть за них відповідальності.

 

Попередня Круглий стіл «Сталий економічний розвиток в умовах діджиталізації: досвід ЄС» ...